Meninio skaitymo konkursas

Vasario 7 dieną Jonavos švietimo pagalbos tarnybos aktų salėje vyko rajono 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklai atstovavo Melita Matkūnaitė ( 5 kl. ) ir Kristina Kulinkevičiūtė ( 8 kl. ) (mokytoja Nijolė Matulevičienė). Trečiąją vietą laimėjo Kristina Kulinkevičiūtė! Šaunuolės Kristina ir Melita!

Dailaus rašto konkursas

Sveikiname 3 klasės mokinį Joną Kieliauską, kuris dalyvavo rajoniniame dailaus rašto konkurse ‘Žiemos išdaigos’ ir užėmė garbingą III vietą..
🎉🎈🎈🎈
Aš labai džiaugiuosi tavimi…Jonuk
Spec. pedagogė Lolita Venciulienė
Gali būti bilietas and tekstas piešinys
Gali būti tekstas vaizdas

Lietuvos mokyklų žaidynės

Mokinių žaidynių tinklinio varžybose dalyvavo Kulvos Abraomo Kulviečio Mokykla vaikinų ir merginų komandos. Šįkart merginų komanda liko IV vietoje, na o vaikinų komanda užėmė II vietą! Sveikiname ir labai džiaugiamės jų pasiekimais!

Fizinio ugdymo mokytoja Gražina Pranckevičienė

Gali būti 10 žmonių ir žmonės žaidžia tinklinį vaizdas

Gali būti 11 žmonių, žmonės žaidžia krepšinį ir žmonės žaidžia tinklinį vaizdas

Gali būti 5 žmonės, žmonės žaidžia futbolą, žmonės žaidžia krepšinį ir žmonės žaidžia tinklinį vaizdas

Gali būti 12 žmonių, žmonės žaidžia tinklinį ir tekstas vaizdas

Nuotolinė edukacija „Viktorina Kauno pilyje”

Nuotolinė 3D edukacija „Viktorina Kauno pilyje” 🏰 – pilnas susikaupimo, informacijos ir kunkuliuojančių emociju laikas. Pasakojimai apie Kauno pilies atsiradimą, karus ir negandas nuteikė mąsliai, o Kahoot viktorina grąžino varžymosi ir rungtyniavimo atmosferą 🥳.

Gali būti 1 asmuo, televizija ir tekstas vaizdas

Gali būti 12 žmonių, studijavimas ir tekstas vaizdas

Gali būti 2 žmonės, televizija ir tekstas vaizdas

Gali būti 10 žmonių, studijavimas ir stalas vaizdas

Projektinė savaitė „Abraomo Kulviečio takais”

Spalio 10-16 dienomis mokykloje vyko projektinė savaitė ,,Abraomo Kulviečio takais“, skirta mokyklos 122 – ajam gimtadieniui ir Abraomo Kulviečio 513 – osioms gimimo metinėms. Jos pagrindiniai tikslai – ugdyti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą, skatinti mokinių pasitikėjimą savimi, dalyvavimo įvairiose veiklose motyvaciją.
5-8 klasių mokiniai kūrė eiles mokyklai ir paruošė gražiausių eilėraščių stendą. Vyko šaškių turnyras ir išrinkti geriausieji. Mokiniai dalyvavo bėgime nuo A. Kulviečio obelisko iki mokyklos ir apdovanoti greičiausieji. Priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai bei 1-8 klasių mokiniai įvairiomis technikomis piešė mokyklą, Kulvos kaimą ir paruošė piešinių parodas. Vyko netradicinės pamokos, kurias vedė Kulvos seniūnijos bibliotekininkė Vita Radionovienė, mokytojo padėjėja Jurgita Vaitkevičienė, Kulvos seniūnaitis Egidijus Chamanskis. Išrinktas ,,Kulviečiukas – 2023“. Nugalėtoja – Kristina Kulinkevičiūtė (8 kl.).
Nėra nuotraukos aprašo.

Vasaros atostogos

Penktadienis, 03 Birželis 2022 20:55

1 – 4 kl

Prasideda     2022-06-13

Baigiasi         2022-08-31

5 – 10 kl

Prasideda     2022-06-13

Baigiasi         2022-08-31

Penktadienis, 03 Birželis 2022 20:52

2022 m. birželio 1 – ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, 5-9 klasių mokiniai paminėjo renginiu ,,Kūrybinių idėjų mugė”. Jo metu mokiniai dekoravo akmenėlius, aktyviai sportavo, gamino sveikuoliškus užkandžius, rašė akrostichus, skaitė ir analizavo Gi de Mopasano kūrinį ,,Simono tėtis”.

Daugiau įrašų