Korupcijos prevencija

INFORMACIJA APIE PASTEBĖTUS KORUPCIJOS ATVEJUS

Informaciją apie pastebėtus korupcijos atvejus Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje galima pateikti:

tiesiogiai atvykus į mokyklą ir pateikiant rašytinį pranešimą raštinėje;

atsiuntus pranešimą paštu, adresu: Kauno g. 7, Kulvos k., Kulvos sen., Jonavos r. LT – 55350;

elektroniniu paštu: kulva.mokykla@gmail.com arba

kulvos.korupcija@gmail.com

telefonu 8-349-49445

asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje: Vidai Akstinavičienei – direktoriaus pavaduotojai ugdymui, tel. 8-349-49416.

Pranešimus apie galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas galima pateikti:

,,Pranešk STT”  linija visą parą tel. 8-5-2663333;

el. p.    pranesk@stt.lt

Apie Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo (VPIDĮ) reikalavimų pažeidimus galite pranešti privačių interesų registre.

Daugiau informacijos antikorupcine tema galite rasti:

STT karštoji linija

Lietuvos Respublikos Korupcijos prevencijos įstatymas

Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programa

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Pranešimo apie pažeidimą forma